Kategoriler
Alfabetik Arama

Dil Öğrenmek İçin, O dilin Konuşunlduğu Ülkede Zaman Geçirmek

İngilizce, daha doğrusu dil öğrenmenin en doğal yolu o dili konuşan ülkede bulunmak, o ülkenin vatandaşları ile düzenli dialog içerisine girmektir, ancak her zaman böyle bir imkanı sahip olunamamaktaır, hal böyle olunca, doğal dil öğrenmeye en yakın eğitim ortamaını hazırlamak, benzer teknikleri uygulamak dil eğitimi için en güçlü alternatif olmaktadır.

Dil Kursları Dershaneler

İngilizce Eğitimi için alternatif yöntemlerden bir diğeri ingilizce eğitimi veren Kurslardır. Çeşitli Eğitim Metodları uygulayan kurslar vardır, Alınacak eğitimin süresine ve aşamalarına uygun olarak belli bir eğitim dönemi içerisinde ingilizce eğitimi vermektedirler. Kurs fiyatları belli bir fiyat/hizmet standartı olmaması sebebiyle çeşitlilik göstermektedir. Dil kursları özellikle zaman sorunu olmayan kişiler için alternatif bir ingilizce eğitim seçeneğinidir.

İngilizce Eğitim Setleri

İngilizce Eğitimi için son yıllarda bir çok kişinin tercih ettiği yöntemlerin başında belli bir sistematiğe göre hazırlanmış dil eğitim setleri gelmektedir. Aynı dil kursları gibi ingilizce eğitim setleride yöntem açıcısında çeşitlilik arzetmektedir. İngilizce eğitim seti bir çok açıdan diğer yöntemlere göre daha avantajlıdır.

İngilizce Eğitim Seti ile İngilizce Öğrenmenin Avantajları

  • 1-Boş zamanlarınızı İngilizce öğrenerek Geçirebilrisiniz.(Yemek arası, çay molası)
  • 2-Anlamadığınız konu yada dersleri dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz
  • 3-Eğitime dilediğiniz zaman ara verip daha sonra kaldığını yerden devam edebilirsiniz
  • 4-Kursların 1 kur fiyatından çok daha az bir miktar ödeyip Eğitimin tamamnını satın alırsınız

İngilizce Eğitim Seti tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli husus şüphesiz gün içerisinde en çok hangi aktiviteler ile meşgul olduğunuzdur, örneğin gününüzün çoğunu ofiste bilgisayar başında geçiriyorsanız bilgisayar programı olarak hazırlanmış eğitim setlerini tercih etmeniz gerekir, yada gününüzün büyük bir bölümü yolculuk yaparak geçiriyorsanız arabada yada mp3 playerda dinleyebileceğiniz tarzda bir eğitim seti sizin için en doğru tercih olacaktır.

Dilerseniz EğitimSetleri.com Ekibi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktan büyük bir onur duyarız, iİngilizce Eğitim seti tercihinizi birlikte yapabiliriz, Bunun için yapmanız gereken 0232-261-66-77 nolu müşteri hizmetleri temsilcimizi arayabilir yada destek@egitimsetleri.com elektronik posta adresimize destek talebinde bulabilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
%15 indirim
Mir Eğitim Fast English - No grammar
Mir Eğitim
190,00TL 165,00TL KDV Hariç: 190,00TL
%13 indirim
Mir Eğitim Kolay İngilizce Eğitim Seti V3
Mir Eğitim
1 yorum yapılmış.
1 Yorum Yapılmış
175,00TL 155,00TL KDV Hariç: 175,00TL
%46 indirim
RosettaStone İngilizce (English-American)  v3 Eğitim Seti  - 5 Level
Rosetta Stone
23 yorum yapılmış.
23 Yorum Yapılmış
475,00TL 325,00TL KDV Hariç: 475,00TL
%46 indirim
RosettaStone İngilizce (English-British)  v3 Eğitim Seti  - 5 Level
Rosetta Stone
10 yorum yapılmış.
10 Yorum Yapılmış
475,00TL 325,00TL KDV Hariç: 475,00TL